APPLE TV+

Czym jest Apple TV+?

Apple TV+ to nic innego jak platforma oferująca możliwość oglądania filmów, seriali, programów na naszych laptopach, telewizorach, czy też telefonach.
Stosunkowo niedawno miała miejsce światowa premiera serwisu streamingowego APPLE TV+. Użytkownicy z ponad 100 krajów, w których debiutuje usługa będą mogli wypróbować darmowy 7-dniowy dostęp, natomiast posiadacze flagowych produktów Apple (tj. iPhone’ów, iPad’ów) zakupionych po 10 września tego roku będą mogli cieszyć się Apple TV+ przez rok za darmo.

*Co oferuje platforma streamingowa?

Oferta serwisu jest naprawdę imponująca. Apple przygotował dla nas wiele oryginalnych treści z udziałem wielu wybitnych aktorów oraz twórców filmów (m.in. Steven Spielberg), czy też programów telewizyjnych (Oprah Winfrey). Na start będziemy mogli obejrzeć wiele ciekawych seriali m.in. „See” (Jason Mamoa – „Acquaman”, „Gra o Tron”), „The Morning Show” (Jennifer Aniston). A to dopiero początki serwisu, więc możemy tylko spokojnie czekać na pojawienie się kolejnych gwiazd i produkcji uczestniczących w rozwoju Apple TV+, które mają ukazywać się co miesiąc. Aktualnie platforma oferuje oglądanie treści w jakości 4K HDR/Dolby Vision. Wszystkie materiały znajdujące się w ofercie możemy pobierać na nasze urządzenia i oglądać w trybie offline. Na chwile obecną tylko niektóre z nich mają napisy w języku polskim, co być może ulegnie zmianie wraz z rozwojem.

Ile kosztuje Apple TV+?

Po zakończeniu darmowej rocznej subskrypcji, którą otrzymujemy przy zakupie produktów Apple lub 7-dniowym okresie próbnym czas na koszta, które przychodzi nam ponieść za korzystanie z usługi. Jakie są, więc koszty posiadania aktywnej usługi Apple TV+ ? Miesięczna subskrypcja będzie kosztowała nas 24,99zł. Samo wykupienie subskrypcji pozwala na dostęp do serwisu, aż sześciu osobom w ramach Chmury rodzinnej. 

Apple TV+ w Polsce, czy warto?

Na chwile obecną Apple TV+ oficjalnie figuruję na polskim rynku, tuż obok Netflixa, HBO GO, które w swojej ofercie posiadają bogaty wachlarz materiałów zagranicznych, ale także polskich. Kwota, która musimy zapłacić za usługę nie jest adekwatna do oferowanych możliwości. Konkurencja daje nam do dyspozycji olbrzymi wachlarz treści, a Apple TV+ aktualnie opiera się na kilku produkcjach. Na ten moment chyba lepiej będzie poczekać, aż platforma się rozwinie i zacznie przedstawiać dużo barwniejszą i bogatszą ofertę.

Rekomendowane posty