AirPods Pro

AirPods Pro – czym są nowe słuchawki bezprzewodowe?

Następca popularnych AirPods’ów doczekał się w końcu wersji Pro. Apple udoskonaliło poprzedni model, odświeżyło wygląd i dodało kilka udoskonaleń. Nowe bezprzewodowe słuchawki mają być jeszcze lepsze i jeszcze bardziej innowacyjne.

Redukcja hałasu – wyłącz otoczenie!

Klaksony samochodów, głośni przechodnie, zatłoczone centrum handlowe? Z nowymi AirPods’ami nie musisz się więcej o to martwić. Redukcja hałasu z otoczenia spisuje się świetnie i oprócz bardzo dokładnego usuwania niepożądanych częstotliwości z zewnątrz, AirPods’y Pro posiadają gumki, które dopasowują się do kształtu ucha tak by dopełnić dźwięk i dostarczyć nam jeszcze lepsze doznania podczas użytkowania.

Świetna korekcja dźwięku, ultra wysoka jakość!

Nowe AirPods’y w końcu umożliwiają słuchaczowi adaptacyjną korekcję dźwięku. To znaczy, że zewnętrzne mikrofony analizują otaczający nas świat i dostosowują do niego jakość dźwięku. Słuchawki posługują się również samodzielną optymalizacją poziomu głośności, co jest nam znane z poprzedniej wersji AirPods 2.


(Z lewej AirPods Pro, z prawej AirPods 2)

Na jak długo wystarcza bateria?

W tym przypadku wersja „Pro” wypada nieco gorzej od słuchawek drugiej generacji. Na jednym ładowaniu najnowsze AirPods’y potrafią wytrzymać mniej więcej 4-5 godzin. Poprzednia wersja tych słuchawek wytrzymywała powyżej 5 godzin użytkowania.

AirPods Pro – czy warto?

Nowe, innowacyjne słuchawki Apple oferują wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań, które zdecydowanie poprawią Twoją wygodę i zwiększą przyjemność podczas użytkowania. Zaczynając od indywidualnego dopasowania słuchawek do naszego ucha i kończąc na świetnej jakości i czystym brzmieniu. Niestety aktualnie cena, którą przyjdzie nam zapłacić za ten gadżet wynosi 1249 zł i jest bardzo wygórowana, nieadekwatna do prezentowanych możliwości. Jeśli jednak nie przeraziła Cię cena i przekonują Cię wyżej wymienione nowinki zawarte w nowym produkcie Apple to AirPods Pro są właśnie dla Ciebie.

Rekomendowane posty