Apple Smart Battery Case

Co to jest Smart Battery Case?

Smart Battery Case to debiutujący w 2015 roku etui wyposażone w dodatkowy akumulator, który zdecydowanie wydłuża pracę naszego iPhone’a na jednym ładowaniu.

Odważny wygląd

Etui na pewno nie należy do najpiękniejszych, ale o gustach się nie dyskutuje. Z tyłu możemy zauważyć typowy dla tego rodzaju obudowy garb, w którym mieści się wbudowany akumulator. Większość osób uważa, że Smart Battery Case jest jednym z najbrzydszych produktów oferowanych przez Apple.

O ile czasu Smart Battery Case wydłuży prace telefonu ? – funkcjonalność

Według Apple – etui pozwala nam korzystać z telefonu aż o 25 godzin dłużej (rozmowy telefoniczne) i o 18 godzin dłużej (korzystanie z aplikacji, internetu itp.). Patrząc na aktualne możliwości baterii to rozwiązanie z dodatkowym akumulatorem w etui jest naprawdę imponujące.

Ile kosztuje etui i czy warto się na nie zdecydować?

Smart Battery Case do najtańszych nie należy. Ceny wahają się w zależności od modelu. Za wcześniejsze generacji przyjdzie nam zapłacić 479 zł, natomiast akcesorium do najnowszych iPhone’ów z serii XS, XR kosztuje 619 zł. Jeśli telefon jest Twoim narzędziem pracy lub po prostu intensywnie z niego korzystasz, a bateria zdecydowanie Ci nie wystarcza to Smart Battery Case jest stworzony z myślą o Tobie. Niezawodna funkcjonalność tego produktu powinna zachęcić Cie do jego zakupu.

Rekomendowane posty