Nagrywanie filmów kilkoma kamerami jednocześnie – rewolucja, czy przeciętny dodatek?

Apple wspólnie z twórcami aplikacji FiLMiC Pro ogłosiło nową, rewolucyjną aplikacje, która pozwoli użytkownikom iPhone’a nagrywanie filmów kilkoma kamerami jednocześnie. Aplikacja FiLMiC Pro jest płatna, natomiast jej twórcy udostępnili darmową, zbliżoną wersje DoubleTake.

Czym jest aplikacja DoubleTake?
Aplikacja, która jest dostępna do pobrania za darmo umożliwia wybór dwóch obrazów ze wszystkich dostępnych kamer iPhone’a (przedniej i tylnej) i ich zapis w tym samym czasie. Zapisywane obrazy możemy podglądać podczas nagrywania w czasie rzeczywistym w dwóch dostępnych trybach: split screen (dzielony ekran) lub picture-in-picture (zdjęcie w zdjęciu).

Ile kosztuje i czy warto pobrać płatną aplikację FiLMiC Pro?

Nagrywanie filmów kilkoma kamerami w tym samym czasie dla wielu z Was na pewno może być interesujące, dlatego taka forma rejestrowania obrazów dla posiadaczy iPhone’a 11 Pro/iPhone’a 11 Pro Max, który wyposażony jest aż w cztery kamery (1 przednia, 3 tylne) z biegiem rozwoju aplikacji może nas zaskoczyć. Jeśli nie przeraża Cię cena aplikacji FiLMiC Pro, która aktualnie wynosi 70zł i chciałbyś być na bieżąco ze wszystkimi nowymi funkcjami, to warto ją pobrać. W przyszłości FiLMiC Pro na pewno będzie bardzo ciekawym dodatkiem dla pasjonatów filmów i fotografii. Natomiast jeśli chcesz po prostu sprawdzić jak to wygląda i skorzystać z podobnych, mniej zaawansowanych funkcji to DoubleTake jest stworzone z myślą o Tobie.

Jakie urządzenia są wspierane przez FiLMiC Pro i DoubleTake?

Jeśli posiadasz iPhone’a nowszej generacji to nie masz się o co martwić. Pamietajmy, że nasz telefon musi posiadać aktualizacje iOS13. Poniżej lista urządzeń kompatybilnych z aplikacją:
* iPhone XR
* iPhone XS
* iPhone XS Max
* iPhone 11
* iPhone 11 Pro
* iPhone 11 Pro Max

Rekomendowane posty