Dlaczego warto naprawić swojego iPhone’a w serwisie pogwarancyjnym?

Często zastanawiamy się nad wyborem nieautoryzowanego serwisu Apple w celu naprawy naszego iPhone’a. Czym tak naprawdę charakteryzuje się pogwarancyjny serwis Apple? Przede wszystkim to szybka, tania i profesjonalna naprawa, z której na pewno będziesz zadowolony. w tym miejscu specjaliści bez trudu wymienią Twoją zużytą baterię, pęknięty wyświetlacz lub naprawią Twojego zalanego iPhone’a.

Dostęp do oryginalnych części i szeroki zakres usług

Serwisy pogwarancyjne w przeciwieństwie do autoryzowanych wykonują dla Was dużo szerszy zakres usług naprawczych. Zalałeś swojego iPhone’a? Twój telefon został uszkodzony mechanicznie? Nie czekaj i udaj się do nieautoryzowanego serwisu Apple. To właśnie w takich miejscach nie musisz się martwić o wygórowane koszta naprawy i długi czas oczekiwania. Od dłuższego czasu pogwarancyjne serwisy Apple mają również dostęp do oryginalnych części. Są to podzespoły pochodzące głównie z demontażu innych urządzeń Apple dzięki czemu możesz być spokojny o jakość. 

Ile zazwyczaj trwa naprawa?

Serwisy pogwarancyjne w wielu przypadkach są w stanie nam pomóc w ekspresowym tempie. Na większość akcji serwisowych potrzeba tak naprawdę kilkunastu minut co sprawia, że już za krótką chwilę możemy cieszyć się naszym iPhonem. Oczywiście bardziej skomplikowane naprawy, czyli uszkodzenia na płycie głównej tj. wymiana układu audio, wymiana układu U2 czy też naprawa po zalaniu wymagają bardziej zaawansowanej pracy od serwisantów, ale zwykle trwa to 24h.

Serwisy pogwarancyjne – czy warto?

Decydując się na naprawę iPhone’a warto skorzystać z usług nieautoryzowanych serwisów. W pogwarancyjnym serwisie wymienisz baterie w swoim iPhone, ale także wykonasz dużo bardziej zaawansowane naprawy, których nie przeprowadzają autoryzowane serwisy. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca, w którym znajdziesz doświadczonych specjalistów, którzy szybko i profesjonalnie naprawią Twojego iPhonea to wiedz, że pogwarancyjne serwisy Apple są godne polecenia.

Rekomendowane posty