Czyszczenie i konserwacja MacBooka

Zdajemy sobie sprawę, że w przeciągu ostatnich tygodni sięgacie po swoje MacBooki częściej przez co są bardziej eksploatowane, mamy więcej czasu na oglądanie filmów, przeglądanie stron internetowych, czy pracujemy w trybie home office. Dlatego nasz serwis iRepair15 przygotował dla Was specjalną ofertę usługi czyszczenia i konserwacji MacBooka.

Czyszczenie i konserwacja to zabieg, który powinniśmy wykonywać minimum raz w roku. Z upływem czasu wnętrze naszego MacBooka jest zakurzone, co może mieć duży wpływ na przegrzewanie się oraz pracę komputera. Jeśli Twój MacBook działa zbyt głośno to nie czekaj i odwiedź nasz serwis iRepair15.

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SPECJALNĄ OFERTĘ:

czyszczenie i konserwacja – 99 zł
czyszczenie i konserwacja wraz z wymianą past termoprzewodzących – 149 zł

Wraz z uruchomieniem specjalnego pakietu przyspieszyliśmy również realizację tej usługi. Już po 3 godzinach możesz cieszyć się nienaganną pracą swojego MacBooka.

Pragniemy przypomnieć, że zachowujemy maksymalne środki bezpieczeństwa oraz higieny. Nasi specjaliści pracują w rękawiczkach, a wszystkie urządzenia są dokładnie dezynfekowane. Pamiętajmy, aby dbać o nas samych, ale również o higienę sprzętu, z którego korzystamy!

Rekomendowane posty