Czy już będziemy mogli edytować wiadomości wysłane w iMessage?


Od pewnego czasu większość popularnych komunikatorów takich jak Messenger, WhatsApp lub Instagram udostępniło swoim użytkownikom możliwość edycji oraz usuwania własnych wiadomości.  Coraz częściej mówi się o tym, że na ten sam krok chce się zdecydować Apple wprowadzając te funkcje w iMessage.

Jak miałoby wyglądać usuwanie i edytowanie wiadomości w iMessage?

Podobnie jak w przypadku Messnegera użytkownik będzie miał możliwość całkowitego usunięcia i edycji wysłanej wiadomości zanim odbiorca ją odczyta. Należy jednak pamiętać, że w momencie „pomyłki” będziemy musieli się bardzo spieszyć, żeby móc dokonać edycji lub skasowania wiadomości. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ wielu osobom zdarza się przez pomyłkę wysłać wiadomość lub zdjęcie do niewłaściwej osoby przez co mogą pojawić się niepożądane sytuacje.
 

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że Apple przemyśli i dokładnie dopracuje wyżej wymienione funkcje przez co będziemy mogli w łatwy i zrozumiały sposób korzystać z nich podczas konwersacji z wykorzystaniem komunikatora iMessage, który jest popularny w naszym kraju. 

Rekomendowane posty