Czy iPhone 12 Pro nadaje się do nocnych sesji zdjęciowych?


Każdy użytkownik iPhone’a wie, że Apple zawsze oferuje możliwość tworzenia filmów i zdjęć na najwyższym poziomie. Szczególny przełom mogliśmy zauważyć podczas zeszłorocznej premiery iPhone’a 11 Pro, który oferuje aż trzy aparaty. Co zmieniło się w tym roku? Czy nowy iPhone 12 Pro zadowoli nawet najbardziej wymagających fotografów? W tym artykule przedstawimy Wam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące aparatów iPhone’a 12 Pro. 

Jak iPhone 12 Pro sprawuje się podczas nocnych sesji zdjęciowych?

Tryb nocny to nowa funkcja, która zadebiutowała podczas premiery iPhone’a 11 Pro. Oferuje on możliwość robienia dużo bardziej wyraźnych i lepszej jakości zdjęć oraz filmów. Jednak nawet profesjonaliści w dziedzinie fotografii wiedzą, że praca w warunkach nocnych jest bardzo trudna i nawet najlepsze aparaty mają problem z uzyskaniem oczekiwanych efektów. Warto wspomnieć, że do zrobienia jakościowych zdjęć potrzebujemy również dobrego oświetlenia, statywów i wielu innych akcesoriów. Jak więc sprawuje się iPhone 12 Pro skoro nie jest wyposażony w aparat o „kosmicznych” parametrach? W nocy  możecie robić zdjęcia w dwóch trybach – normalnym i nocnym. Ten drugi zazwyczaj włącza się automatycznie, ale możecie aktywować go również ręcznie. Przypominamy, że w trybie nocnym bardzo ważnym elementem jest stabilne trzymanie aparatu nieruchomo przez kilka sekund, aby uzyskać więcej światła. 

Podsumowanie

Jeśli więc nie macie przy sobie profesjonalnego sprzętu fotograficznego to śmiało możecie pochwalić się nowymi zdjęciami wykonanymi przez Waszego iPhone’a 12 Pro, którego aparaty oferują naprawdę bardzo wiele możliwości, które zadowolą szerokie grono odbiorców. 

Rekomendowane posty