Płyta główna jest środkową częścią iPhone, do której podłączone są wszystkie pozostałe elementy np.: wyświetlacz, bateria, złącze ładowania, aparat. Dlatego uszkodzenie płyty głównej może spowodować bardzo poważną awarię iPhone. Naprawa płyty głównej w iPhone to zadanie o najwyższym stopniu trudności, wymagające dużego doświadczenia. Jeśli potrzebujesz naprawy płyty głównej w iPhone, nie wahaj się, skontaktuj się z serwisem Apple iRepair15.

 

Naprawa płyty głównej iPhone w iRepair15:

✔ Oryginalne części, najlepszej jakości zamienniki,

✔ Czas realizacji 1-2 dni,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Twoim iPhone zajmą się profesjonaliści, którzy błyskawicznie przywrócą uśmiech na Twojej twarzy.

 

Jeśli Twój iPhone przestał się włączać? Podejrzewasz poważniejszą usterkę? Nie czekaj! Prawdopodobnie konieczna będzie naprawa płyty głównej iPhone, którą wykonamy dla Ciebie w naszym profesjonalnym centrum serwisowym Apple iRepair15!

 

Do naszego serwisu przychodzą klienci, którzy doświadczyli uszkodzenia płyty głównej. Brak możliwości korzystania z telefonu powoduje wiele frustracji oraz po prostu uniemożliwia korzystanie z iPhone. Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych, najwyższej jakości podzespołów. O jakość produktu możesz być spokojny! Na każdą naprawę płyty głównej iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega naprawa płyty głównej w iPhone?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej naprawy płyty głównej. Aby móc uznać procedurę naprawy za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie naprawi płytę główną w Twoim iPhone. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do naprawy płyty głównej:

-iPhone 4 / iPhone 4S

-iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C / iPhone SE

-iPhone 6 / iPhone 6S / iPhone 6 Plus / iPhone 6S Plus

-iPhone 7 / iPhone 7 Plus

-iPhone 8 / iPhone 8 Plus

-iPhone X / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR

-iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max