Twój iMac został zalany? Wylał się na niego sok, czy inny napój? Może przez długi czas był on narażony na działanie wilgoci? Przez to Twój komputer nie działa. W przypadku zalania najważniejsza jest szybkość działania – im prędzej dostarczysz iMaca do serwisu Apple iRepair15, tym lepiej!

Naprawa po zalaniu iMac w iRepair15:

✔ Specjalistyczne, nowoczesne narzędzia,

✔ Czas realizacji tylko 1 dzień,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia, przed i po zalaniu,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Twoim zalanym iMac zajmą się profesjonaliści, którzy błyskawicznie przywrócą uśmiech na Twojej twarzy – czas naprawy to tylko 1 dzień! Na każdą naprawę po zalaniu iMac udzielamy gwarancji.

Jeśli Twój iMac z jakiegoś powodu został zalany? Nie czekaj! Konieczna jest naprawa po zalaniu iMac, którą wykonamy dla Ciebie w naszym profesjonalnym serwisie Apple iRepair15!

 

Do naszego serwisu przychodzą klienci, którzy często z powodu chwili nieuwagi, czy też niefortunnej sytuacji zalali swojego iMaca. Powoduje to wiele frustracji oraz uniemożliwia jakiekolwiek korzystanie z iMaca. Dlatego cała procedura naprawy jest bardzo szczegółowa i dokładna, ponieważ musimy być pewni poprawnego funkcjonowania urządzenia.  Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy ze specjalistycznych i nowoczesnych narzędzi. O efekt końcowy możesz być spokojny! Na każdą naprawę po zalaniu iMac udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega naprawa po zalaniu iMac?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej próby naprawy po zalaniu. Aby móc uznać procedurę naprawy po zalaniu za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wykona naprawę po zalaniu w Twoim iMacu. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do naprawy po zalaniu w iMacu:

-iMac 2009 / iMac 2010 / iMac 2011 / iMac 2012 / iMac 2013 / iMac 2014 / iMac 2015 / iMac 2017 / iMac 2019