Przez przypadek wylałeś poranną kawę na swojego iPada? Twój iPad wpadł do wanny podczas gorącej kąpieli? Nie podłączaj swojego iPada do zasilania! W przypadku zalania najważniejsza jest szybkość działania – im prędzej dostarczysz iPad do serwisu Apple iRepair15, tym lepiej!

Naprawa po zalaniu iPad w iRepair15:

✔ Specjalistyczne, nowoczesne narzędzia,

✔ Czas realizacji tylko 1 dzień,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia, przed i po zalaniu,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Twoim zalanym iPadem zajmą się profesjonaliści, którzy błyskawicznie przywrócą uśmiech na Twojej twarzy – czas naprawy to tylko 1 dzień! Na każdą naprawę po zalaniu iPad udzielamy gwarancji.

 

Jeśli Twój iPad z jakiegoś powodu został zalany? Nie czekaj! Konieczna jest naprawa po zalaniu iPad, którą wykonamy dla Ciebie w naszym profesjonalnym serwisie Apple iRepair15!

 

Do naszego serwisu przychodzą klienci, którzy często z powodu chwili nieuwagi, czy też niefortunnej sytuacji zalali swojego iPada. Powoduje to wiele frustracji oraz uniemożliwia jakiekolwiek korzystanie z iPada. Dlatego cała procedura naprawy jest bardzo szczegółowa i dokładna, ponieważ musimy być pewni poprawnego funkcjonowania urządzenia. Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy ze specjalistycznych i nowoczesnych narzędzi. O efekt końcowy możesz być spokojny! Na każdą naprawę po zalaniu iPad udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega naprawa po zalaniu iPad?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej próby naprawy po zalaniu iPad. Aby móc uznać procedurę naprawy po zalaniu za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja . Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wykona naprawę po zalaniu w Twoim iPadzie. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany szybki iPad:

-iPad / iPad 2 / iPad 3 / iPad 4 / iPad 5 / iPad 6

-iPad mini / iPad mini 2 / iPad mini 3 / iPad mini 4 / iPad mini 5

-iPad Air / iPad Air 2 / iPad Air 3

-iPad Pro 9,7’ / iPad Pro 10.5’ / iPad Pro 11’ / iPad 12.9’