Przez przypadek wylałeś poranną kawę na swojego iPhone? Twój telefon wpadł do wanny podczas gorącej kąpieli? Nie podłączaj swojego telefonu do zasilania! W przypadku zalania najważniejsza jest szybkość działania – im prędzej dostarczysz iPhone do serwisu Apple iRepair15, tym lepiej!

 

Naprawa po zalaniu iPhone w iRepair15:

✔ Specjalistyczne, nowoczesne narzędzia,

✔ Czas realizacji tylko 1 dzień,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia, przed i po zalaniu,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Twoim zalanym iPhone’em zajmą się profesjonaliści, którzy błyskawicznie przywrócą uśmiech na Twojej twarzy – czas naprawy to tylko 1 dzień! Na każdą naprawę po zalaniu iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jeśli Twój iPhone z jakiegoś powodu został zalany? Nie czekaj! Konieczna jest naprawa po zalaniu iPhone, którą wykonamy dla Ciebie w naszym profesjonalnym serwisie Apple iRepair15!

Do naszego serwisu przychodzą klienci, którzy często z powodu chwili nieuwagi, czy też niefortunnej sytuacji zalali swój telefon. Powoduje to wiele frustracji oraz uniemożliwia jakiekolwiek korzystanie z iPhone. Dlatego cała procedura naprawy jest bardzo szczegółowa i dokładna, ponieważ musimy być pewni poprawnego funkcjonowania urządzenia. Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy ze specjalistycznych i nowoczesnych narzędzi. O efekt końcowy możesz być spokojny! Na każdą naprawę po zalaniu iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega naprawa po zalaniu iPhone ?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej próby naprawy telefonu po zalaniu. Aby móc uznać procedurę naprawy po zalaniu za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że na wszуstkie wymienione podzespoły przy naprawie iPhone po zalaniu przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wykona naprawę po zalaniu Twojego iPhone. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do naprawy po zalaniu:

-iPhone 4 / iPhone 4S

-iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C / iPhone SE

-iPhone 6 / iPhone 6S / iPhone 6 Plus / iPhone 6S Plus

-iPhone 7 / iPhone 7 Plus

-iPhone 8 / iPhone 8 Plus

-iPhone X / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR

-iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max