Twój MacBook został zalany? Niefortunnie wylał się na niego sok, czy inny napój? Może przez długi czas był on narażony na działanie wilgoci? W przypadku zalania najważniejsza jest szybkość działania – im prędzej dostarczysz MacBooka do serwisu Apple iRepair15, tym lepiej!

Naprawa po zalaniu MacBook w iRepair15:

✔ Specjalistyczne, nowoczesne narzędzia,

✔ Czas realizacji tylko 1 dzień,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia, przed i po zalaniu,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

Twoim zalanym MacBookiem zajmą się profesjonaliści, którzy błyskawicznie przywrócą uśmiech na Twojej twarzy – czas naprawy to tylko 1 dzień! Na każdą naprawę po zalaniu MacBook udzielamy gwarancji.

 

Jeśli Twój MacBook z jakiegoś powodu został zalany? Nie czekaj! Konieczna jest naprawa po zalaniu MacBook, którą wykonamy dla Ciebie w naszym profesjonalnym serwisie Apple iRepair15!

 

Do naszego serwisu przychodzą klienci, którzy często z powodu chwili nieuwagi, czy też niefortunnej sytuacji zalali swojego MacBooka. Powoduje to wiele frustracji oraz uniemożliwia jakiekolwiek korzystanie z MacBooka. Dlatego cała procedura naprawy jest bardzo szczegółowa i dokładna, ponieważ musimy być pewni poprawnego funkcjonowania urządzenia.  Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy ze specjalistycznych i nowoczesnych narzędzi. O efekt końcowy możesz być spokojny! Na każdą naprawę po zalaniu MacBook udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega naprawa po zalaniu MacBook?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej próby naprawy po zalaniu. Aby móc uznać procedurę naprawy po zalaniu za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wykona naprawę po zalaniu w Twoim MacBooku! Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

Urządzenia, które kwalifikują się do naprawy po zalaniu w MacBooku:

-MacBook Air 11’ / MacBook Air 13’

-MacBook 12’

-MacBook Pro 13’ / MacBook Pro 15’ / MacBook Pro 16’ / MacBook Pro 17’