Zespół iRepair15 to eksperci w technologii Apple, dbający o najdrobniejsze szczegóły i najwyższą jakość. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Was oddając nam swój sprzęt, był przekonany że trafił we właściwe miejsce.

Produkty Apple dzięki swojej prostocie i funkcjonalności są jednymi z najbardziej pożądanych w naszym kraju. Wielu z nas korzysta z nich w pracy lub w życiu codziennym, dlatego doskonale rozumiemy, że waria iPhone’a, MacBook’a, iMac’a czy też Apple Watch’a, jest dużym problemem. Statystycznie 80% przyczyn awarii sprzętu Apple jest spowodowana uszkodzeniami mechanicznymi.

Nasze centrum serwisowe – iRepair15 – oferuje pełen zakres usług związanych z naprawą i diagnostyką urządzeń Apple. Jeśli masz stłuczony wyświetlacz, spuchniętą baterię, Twój iPhone nie ładuje, a może po prostu chcesz oddać telefon do darmowej diagnostyki, to nikt inny nie zrobi tego lepiej, niż właśnie my. Większość akcji serwisowych wykonujemy zaledwie w 15 minut – co oznacza, że możesz wracając z pracy, szkoły, czy po prostu przechodząc obok odwiedzić nasz serwis i wyjść z naprawionym urządzeniem.

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji, a nasza wiedza pozwala nam dokładnie przeanalizować problem i wyjaśnić go w jak najprostszy i wyczerpujący sposób. Biorąc pod uwagę liczbę wykonanych napraw i przeprowadzonych diagnostyk, które zostały docenione przez naszych zadowolonych klientów, możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy ekspertami z zamiłowaniem do marki Apple.

Centrum serwisowe iRepair15 znajduje się w Warszawie przy ul. Aleja Niepodległości 177. Oferujemy szeroki zakres usług: od wymiany baterii lub wyświetlacza, aż po skomplikowane naprawy płyt głównych. Zwracając się do nas, możesz być pewny, że otrzymasz najwyższą jakość usług. Teraz już wiesz komu zaufać i dokąd się udać.