Bateria w Twoim iPadzie pracuje zdecydowanie krócej? Czy po prostu zauważyłeś nagły spadek poziomu baterii? Najprawdopodobniej potrzebujesz nowej baterii. Nie czekaj! Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z usługi wymiany baterii iPad, którą wykonamy dla Ciebie w 1 dzień, odwiedź nasz profesjonalny serwis Apple iRepair15!

Wymiana baterii iPad w iRepair15:

✔ Najlepszej jakości baterie,

✔ Czas realizacji tylko 1 dzień,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Do serwisu Apple iRepair15 przychodzą klienci, u których bateria powoduje wiele frustracji oraz po prostu przeszkadza w użytkowaniu. Dlatego cała procedura naprawy trwa tylko 1 dzień. Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy tylko i wyłącznie z nowych, najwyższej jakości baterii. O jakość produktu możesz być spokojny! Na każdą wymianę baterii iPad udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega wymiana baterii w iPad?

 

Serwis Apple iRepair15 nie zaleca samodzielnej próby wуmianу baterii. Aby móc uznać procedurę wymiany za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów do zamocowania baterii w iPadzie. Dla was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wymieni baterie w Twoim iPadzie. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany szybki iPad:

-iPad / iPad 2 / iPad 3 / iPad 4 / iPad 5 / iPad 6

-iPad mini / iPad mini 2 / iPad mini 3 / iPad mini 4 / iPad mini 5

-iPad Air / iPad Air 2 / iPad Air 3

-iPad Pro 9,7’ / iPad Pro 10.5’ / iPad Pro 11’ / iPad 12.9’