Bateria w Twoim iPhone pracuje zdecydowanie krócej? Czy po prostu zauważyłeś nagły spadek poziomu baterii? Najprawdopodobniej potrzebujesz nowej baterii. Nie czekaj! Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z usługi wymiany baterii iPhone, którą wykonamy dla Ciebie w 15 minut, odwiedź nasz profesjonalny serwis Apple iRepair15.

 

Wymiana baterii iPhone w iRepair15:

✔ Najlepszej jakości baterie,

✔ Czas realizacji tylko 15 minut,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Do serwisu Apple iRepair15 przychodzą klienci, u których bateria powoduje wiele frustracji oraz po prostu przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Dlatego cała procedura naprawy trwa krótką chwilę. Można powiedzieć, że wykonujemy tego typu zlecenie od ręki! Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy tylko i wyłącznie z nowych, najwyższej jakości baterii. O jakość produktu możesz być spokojny! Na każdą wymianę baterii iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega wymiana baterii w iPhone?

 

Serwis Apple iRepair15 nie zaleca samodzielnej próby wуmianу baterii. Aby móc uznać procedurę wymiany za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów do zamocowania baterii w telefonie. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wymieni baterie w Twoim iPhone. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany baterii:

-iPhone 4 / iPhone 4S

-iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C / iPhone SE

-iPhone 6 / iPhone 6S / iPhone 6 Plus / iPhone 6S Plus

-iPhone 7 / iPhone 7 Plus

-iPhone 8 / iPhone 8 Plus

-iPhone X / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR

-iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max