Bateria w Twoim MacBooku pracuje zdecydowanie krócej? Czy po prostu zauważyłeś nagły spadek poziomu baterii? Najprawdopodobniej potrzebujesz nowej baterii! Nie czekaj! Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z usługi wymiany baterii w MacBooku, którą wykonamy dla Ciebie w 1 dzień, odwiedź profesjonalny serwis Apple iRepair15.

Wymiana baterii MacBook w iRepair15:

✔ Najlepszej jakości baterie,

✔ Czas realizacji tylko 1 dzień,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Do serwisu Apple iRepair15 przychodzą klienci, u których bateria powoduje wiele frustracji oraz po prostu przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Dlatego cała procedura wymiany trwa tylko 1 dzień. Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy tylko i wyłącznie z nowych, najwyższej jakości baterii. O jakość produktu możesz być spokojny! Na każdą wymianę baterii MacBook udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega wymiana baterii w MacBooku?

 

Serwis Apple iRepair15 nie zaleca samodzielnej próby wуmianу baterii w MacBooku. Aby móc uznać procedurę wymiany za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów do zamocowania baterii w MacBooku. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja . Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wymieni baterie w Twoim MacBooku. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany baterii w MacBooku:

-MacBook Air 11’ / MacBook Air 13’

-MacBook 12’

-MacBook Pro 13’ / MacBook Pro 15’ / MacBook Pro 16’ / MacBook Pro 17’