Podczas rozmowy nie jesteś w stanie zrozumieć co Twój rozmówca ma Ci do powiedzenia? Doświadczasz różnego rodzaju szmerów, szumów i trzasków? Z chęcią rozwiążemy Twój problem. Odwiedź serwis Apple iRepair15 w celu wymiany głośnika iPhone, której dokonamy dla Ciebie w ekspresowym tempie.

 

Wymiana głośnika iPhone w iRepair15:

✔ Oryginalne części, najlepszej jakości zamienniki,

✔ Czas realizacji tylko 15 minut,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Twoim nowym głośnikiem zajmą się profesjonaliści, którzy błyskawicznie przywrócą uśmiech na Twojej twarzy – czas naprawy to tylko 15 minut! Na każdą wymianę głośnika iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jeśli Twój obecny głośnik przeszkadza Ci w codziennym użytkowaniu? Jakość dźwięku nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Nie czekaj! Konieczna jest wymiana głośnika w iPhone, którą wykonamy dla Ciebie w naszym profesjonalnym serwisie Apple iRepair15!

 

Do serwisu Apple iRepair15 przychodzą klienci, których głośnik uległ uszkodzeniu i powoduje wiele frustracji oraz po prostu przeszkadza w codziennych rozmowach. Dlatego cała procedura naprawy trwa krótką chwilę. Można powiedzieć, że wykonujemy tego typu zlecenie od ręki! Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych, najwyższej jakości podzespołów. O jakość produktu możesz być spokojny! Na każdą wymianę głośnika iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega wymiana głośnika w iPhone  ?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej próby wуmianу głośnika. Aby móc uznać procedurę wymiany za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wymieni głośnik w Twoim iPhone! Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany głośnika:

-iPhone 4 / iPhone 4S

-iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C / iPhone SE

-iPhone 6 / iPhone 6S / iPhone 6 Plus / iPhone 6S Plus

-iPhone 7 / iPhone 7 Plus

-iPhone 8 / iPhone 8 Plus

-iPhone X / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR

-iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max