Twoja klawiatura przestała działać? Niektóre przyciski odmawiają posłuszeństwa? Nie czekaj!  Wymiana klawiatury MacBook w iRepair15 to zdecydowanie najlepszy wybór.

Wymiana klawiatury MacBook w iRepair15:

✔ Oryginalne części, najlepszej jakości zamienniki,

✔ Czas realizacji 1 dzień,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Przyciski w Twojej klawiaturze zacinają się lub całkowicie odmawiają posłuszeństwa? W takim wypadku należy oszczędzić sobie dalszych nerwów i jak najszybciej odwiedzić serwis Apple iRepair15, gdzie wymiana klawiatury w MacBooku trwa tylko 1 dzień. Nasi serwisanci przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi szybko i sprawnie rozwiążą Twój problem.

 

Do serwisu Apple iRepair15 przychodzą klienci, u których uszkodzona klawiatura powoduje wiele frustracji. Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych, najwyższej jakości podzespołów. O jakość produktu możesz być spokojny! Na wymianę klawiatury MacBook udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega wymiana klawiatury w MacBooku?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej próby wymiany klawiatury MacBook. Aby móc uznać procedurę wymiany za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wymieni klawiaturę w Twoim MacBooku. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany klawiatury w MacBooku:

-MacBook Air 11’ / MacBook Air 13’

-MacBook 12’

-MacBook Pro 13’ / MacBook Pro 15’ / MacBook Pro 16’ / MacBook Pro 17’