Twój rozmówca narzeka na jakość rozmowy z Tobą? Nie słychać Cię po drugiej stronie słuchawki? Najprawdopodobniej mikrofon w Twoim iPhone uległ uszkodzeniu. Nie martw się, z naszą pomocą Twój iPhone znów będzie działał bez zarzutów.

 

Wymiana mikrofonu iPhone w iRepair15:

✔ Oryginalne części, najlepszej jakości zamienniki,

✔ Czas realizacji tylko 15 minut,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Twoim nowym mikrofonem zajmą się profesjonaliści, którzy w ekspresowym tempie przywrócą uśmiech na Twojej twarzy – czas naprawy to tylko 15 minut! Na każdą wymianę mikrofonu iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jeśli Twój obecny mikrofon nie pozwala na komfortowe i wysokiej jakości rozmowy, nie czekaj! Konieczna jest wymiana mikrofonu iPhone, którą wykonamy dla Ciebie w naszym profesjonalnym serwisie Apple iRepair15.

 

Do serwisu Apple iRepair15 przychodzą klienci, których mikrofon uległ uszkodzeniu i powoduje wiele frustracji oraz przeszkadza w codziennych rozmowach. Dlatego cała procedura naprawy trwa krótką chwilę. Można powiedzieć, że wykonujemy tego typu zlecenie od ręki! Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych, najwyższej jakości podzespołów. O jakość produktu możesz być spokojny! Na każdą wymianę mikrofonu iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega wymiana mikrofonu w iPhone?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej próby wуmianу mikrofonu. Aby móc uznać procedurę wymiany za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wymieni mikrofon w Twoim iPhone! Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany mikrofonu:

-iPhone 4 / iPhone 4S

-iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C / iPhone SE

-iPhone 6 / iPhone 6S / iPhone 6 Plus / iPhone 6S Plus

-iPhone 7 / iPhone 7 Plus

-iPhone 8 / iPhone 8 Plus

-iPhone X / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR

-iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max