Uszkodzony przedni panel w iPhone to jeden z najczęstszych problemów, z którymi przychodzi nam się zmierzyć. Rozumiemy, jak dokuczliwe i niekomfortowe jest korzystanie z telefonu ze zbitym, czy też rozlanym ekranem. Z biegiem czasu telefon przestaje nadawać się do codziennego użytku. Nie czekaj! Nasz serwis Apple iRepair15, w którego skład wchodzą sami profesjonaliści oferuje wymianę przedniego panelu iPhone, która trwa tylko 15 minut! Czekamy na Ciebie.

 

Wymiana przedniego panelu iPhone w iRepair15:

✔ Oryginalne części, najlepszej jakości zamienniki,

✔ Czas realizacji tylko 15 minut,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Używamy oryginalnych podzespołów i zamienników najwyższej jakości, które objęte są gwarancją! Prawidłowe działanie każdego urządzenia sprawdzamy zarówno przed rozpoczęciem naprawy, jak i po jej zakończeniu. Dzięki temu mamy pewność, że iPhone, który nam powierzyłeś wróci do Ciebie w 100% sprawny.

 

Dla serwisu Apple iRepair15 każdy dzień to szereg różnego rodzaju wyzwań, z którymi przychodzi nam się zmierzyć. Od prostej wymiany baterii, przez usterki związane z zalaniem, czy też uszkodzeniem ekranu, aż po skomplikowane problemy z płytą główną. Codziennie staramy się o zadowolenie naszych klientów. Dajemy z siebie wszystko, aby każda usterka została naprawiona błyskawicznie. Na większość napraw potrzebujemy zaledwie 15 minut! Nasze doświadczenie, profesjonalizm, szybka diagnoza problemu i indywidualne podejście do każdego klienta przekładają się na najwyższej klasy usługi serwisowe. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany przedniego panelu:

-iPhone 4 / iPhone 4S

-iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C / iPhone SE

-iPhone 6 / iPhone 6S / iPhone 6 Plus / iPhone 6S Plus

-iPhone 7 / iPhone 7 Plus

-iPhone 8 / iPhone 8 Plus

-iPhone X / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR

-iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max