Uszkodzona szybka w iPad? Rozumiemy, jak dokuczliwe i niekomfortowe jest korzystanie z iPada z pękniętą, czy też zbitą szybką. Z biegiem czasu iPad przestaje nadawać się do codziennego użytku. Nie czekaj! Serwis Apple iRepair15 składający się z profesjonalistów oferuje wymianę szybki w iPad, która trwa tylko 1 dzień! Czekamy na Ciebie!

 

Wymiana szybki iPad w iRepair15:

✔ Oryginalne części, najlepszej jakości zamienniki,

✔ Czas realizacji tylko 1 dzień ,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

Twoją nową szybką zajmą się profesjonaliści, którzy w ekspresowym tempie przywrócą uśmiech na Twojej twarzy – czas naprawy to tylko 1 dzień! Na każdą wymianę szybki iPad udzielamy gwarancji.

 

Używamy oryginalnych podzespołów i zamienników najwyższej jakości, które objęte są gwarancją! Prawidłowe działanie każdego urządzenia sprawdzamy zarówno przed rozpoczęciem naprawy, jak i po jej zakończeniu. Dzięki temu mamy pewność, że iPad, który nam powierzyłeś wróci do Ciebie w 100% sprawny.

 

Dla serwisu Apple iRepair15 każdy dzień to szereg różnego rodzaju wyzwań, z którymi przychodzi nam się zmierzyć. Od prostej wymiany baterii, przez usterki związane z zalaniem, czy też uszkodzeniem ekranu, aż po skomplikowane problemy z płytą główną. Codziennie staramy się o zadowolenie naszych klientów. Dajemy z siebie wszystko, aby każda usterka została naprawiona błyskawicznie. Na większość napraw potrzebujemy zaledwie 15 minut! Nasze doświadczenie, profesjonalizm, szybka diagnoza problemu i indywidualne podejście do każdego klienta przekładają się na najwyższej klasy usługi serwisowe. Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany szybki iPad:

-iPad / iPad 2 / iPad 3 / iPad 4 / iPad 5 / iPad 6

-iPad mini / iPad mini 2 / iPad mini 3 / iPad mini 4 / iPad mini 5

-iPad Air / iPad Air 2 / iPad Air 3

-iPad Pro 9,7’ / iPad Pro 10.5’ / iPad Pro 11’ / iPad 12.9’