Masz problem z ładowaniem swojego iPhone? Prawdopodobnie uszkodzeniu uległo złącze ładowania, bez którego korzystanie z telefonu staje się praktycznie niemożliwe. Nie czekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15, w którym ekspresowo rozwiążemy problem z Twoim iPhone!

 

Wymiana złącza ładowania iPhone w iRepair15:

✔ Oryginalne części, najlepszej jakości zamienniki,

✔ Czas realizacji tylko 15 minut,

✔ Gwarancja,

✔ Szczegółowy test urządzenia,

✔ Darmowa diagnostyka do 24 godzin.

 

Twój iPhone nie chce się ładować? Musisz ustawiać wtyczkę w różnych pozycjach w gnieździe ładowania? Czy może po prostu zauważyłeś uszkodzenie złącza ładowania? Nie czekaj! Konieczna jest wymiana złącza ładowania iPhone, którą wykonamy dla Ciebie w naszym profesjonalnym serwisie Apple iRepair15.

 

Do serwisu Apple iRepair15 przychodzą klienci, których złącze ładowania uległo uszkodzeniu i powoduje wiele frustracji oraz po prostu przeszkadza w użytkowaniu telefonu. Dlatego cała procedura naprawy trwa krótką chwilę. Można powiedzieć, że wykonujemy tego typu zlecenie od ręki! Zapraszamy do naszego serwisu, który mieści się w Warszawie, przy ul. Aleja Niepodległości 177. Podczas naprawy korzystamy tylko i wyłącznie z oryginalnych, najwyższej jakości podzespołów. O jakość produktu możesz być spokojny! Na każdą wymianę złącza ładowania iPhone udzielamy gwarancji.

 

Jak przebiega wymiana złącza ładowania w iPhone?

 

Specjaliści centrum serwisowego Apple iRepair15 nie zalecają samodzielnej próby wуmianу złącza ładowania. Aby móc uznać procedurę wymiany za udaną wуmaga ona znajomości całkowitego demontażu urządzenia, doświadczenia, a także specjalistycznych narzędzi i materiałów. Dla Was przeprowadzimу bezpłatną diagnostуkę urządzenia, zapoznamу się z awarią i przуczуną jej wуstąpienia, a także ekspresowo wуeliminujemу wуkrуte usterki. Warto podkreślić, że wszуstkim rodzajom naszych usług, jak i zainstalowanym komponentom przysługuje gwarancja. Nasz profesjonalny serwis szybko, tanio i sprawnie wymieni złącze ładowania w Twoim iPhone! Nie zwlekaj i odwiedź serwis Apple iRepair15 na Warszawskim Mokotowie.

 

Urządzenia, które kwalifikują się do wymiany złącza ładowania:

-iPhone 4 / iPhone 4S

-iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C / iPhone SE

-iPhone 6 / iPhone 6S / iPhone 6 Plus / iPhone 6S Plus

-iPhone 7 / iPhone 7 Plus

-iPhone 8 / iPhone 8 Plus

-iPhone X / iPhone XS / iPhone XS Max / iPhone XR

-iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max